OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

aaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaa
aaaaaaa

Komentáře

Možnost komentování lze nastavit článkům, obrázkům, souborům a produktům. Je to vhodný způsob k získání zpětné reakce zákazníků nebo

Povolení komentářů

Při vytváření stránky, produktu, či obrázku nejsou komentáře povoleny. Jejich povolení se provádí v editaci zmíněných prvků v části Komentáře, volbou položky povolit. Dále lze komentářům zvolit způsob řazení a možnost zasílání nových komentářů na email, aby nedošlo k opomenutí nového komentáře.

Zobrazení na webu

Komentáře jsou pak společně s formulářem pro vložení komentáře zobrazovány na konci stránky. Na komenátře lze reagovat kliknutím na odkaz odpovědět a odpověď je pak zobrazena  pod komentářem.

Správa komentářů

Komentáře lze dále spravovat v administraci inPage v sekci Komentáře. Zde jsou komentáře řazeny dle data vzniku a lze je upravit nebo smazat po kliknutí na tlačítko na konci. Pro hledání lze použít filtrování dle autora, stránky nebo komentáře. 

architektura1.jpg

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Napište číslicí kolik je 3 + 2

Přehled komentářů

    Napište první komentář!