OK

При оказании услуг нам помогают файлы cookie. Пользуясь нашими услугами, Вы тем самым выражаете согласие с нашим использованием файлов cookie. Подробности

Přihláška do kurzu Instruktor fitness

1. Před vyplněním přihlášky si prosím pečlivě přečtěte Smluvní podmínky.

2. Kolonky označené hvězdičkou je nutné vyplnit v zájmu přesné registrace, pozdější případné komunikace a také pro správné vyplnění Osvědčení o absolvování kurzu (Certifikátu).

3. Vyplněním a odesláním přihlášky činíte závazný návrh na uzavření smlouvy o poskytnutí služeb. Předtím, než učiníte závazný návrh, máte právo na poskytnutí předsmluvních informací. Uvedené informace jsou obsaženy v našich smluvních podmínkách, které zároveň upravují podmínky poskytování služeb poskytovatelem. Odesláním přihlášky potvrzujete, že jste se seznámil/-a s těmito smluvními podmínkami, a že s nimi souhlasíte. Před odesláním přihlášky máte možnost zjistit a měnit údaje zadávané do formuláře, neboť veškerá data, zadaná do objednávky, lze zkontrolovat a změnit až do okamžiku odeslání přihlášky. Prosíme, abyste vyplnění přihlášky věnovali zvýšenou pozornost a zadaná data před odesláním pečlivě zkontrolovali.

4. V případě, že financování svojí účasti v kurzu řešite s Úřadem práce a v přihlášce tuto skutečnbost uvedete, automaticky s potvrzovacím e-mailem Vám pošleme potvrzenou 4. stranu žádosti elektornicky a následně v tištěné podobě poštou na Vámi zadanou adresu. V tomto případě nezapomeňte prosím, svoji adresu uvést i přesto, že se nejedná o "povinné" políčko.

5. Úspěšné odeslání přihlášky Vám potvrdí automat a její registraci Vám potvrdíme nejpozději do 24 hodin.

 Přihláška