Úvodní stránka » 5 důvodů proč přejít na novou administraci (admin2)

5 důvodů proč přejít na novou administraci (admin2)

Používáte stále starou administraci systému inPage? V následujícím článku vám přinášíme důvody, které vás přesvědčí k přechodu na novou administraci inPage.

Responzivní design

Administrace je vytvořena responzivním designu, který se přizpůsobí zařízení ze kterého se do ní přihlásíte. Nyní můžete pohodlně upravovat své stránky i na mobilu či tabletu např. při cestě vlakem či na dovolené. Nová administrace přináší také moderní a přehledný design, ve kterém je správa webu snadnější a rychlejší. Některé položky nastavení mají vlastní položku v navigační liště např. nastavení menu se skrývá pod položkou Menu a práce s prvky webu pod položkou Struktura.

Přehlednější uspořádání stránek, obrázků a souborů

Stránky, obrázky a další položky jsou nyní přehledněji uspořádané a práce s nimi je tak jednodušší. Velkou výhodou jsou náhledy k produktům v e-shopu, které ukončí zdlouhavé hledání konkrétního produktu a usnadní orientaci při jejich úpravě.

Zálohy článků

Jistě se vám již stalo, že jste provedli úpravu stránky a změnu jste chtěli vrátit zpět? V nové administraci je to již možné. Přidali jsme funkci záloh, které se provedou vždy po uložení stránky. Snadno vrátíte původní stránku ze zálohy. Stačí kliknkout na tlačítko a vybrat ze seznamu záloh požadovanou verzi. 

Propojení se službami Google

Systém inPage bylo již dříve možné propojit se službami Google Analytics a Google Search Console (dříve Google Webmaster Tools). Do nové administrace jsme přidali možnost propojení s Google Tag Managerem, který umožňuje vkládat na web reklamní a měřící skripty/znaky bez nutné znalosti programování. Formulářům jsme přidali možnost zvolit antispamovou ochranu Google reCAPTCHA, která chrání vaše formuláře před spamujícími roboty.

Nové funkce

Mimo jiné naleznete v administraci nové funkce jako jsou:

  • hlavní obrázek, který lze vložit k článkům bez nutnosti vkládání obrázku do perexu článku. Obrázek se zobrazí ve výpisu článků, při sdílení článku na Facebooku nebo při zobrazení v RSS feedu.
  • přesměrování URL adresy smazaných článků na články nové, tak zamezíte zobrazení chybového hlášení a návštěvníky přesmerujete na jinou stránku webu.
  • zobrazení odkazů na sociální sítě v patičce webu
  • nastavení elektronické evidence tržeb (EET) a zobrazení produktu ve více kategoriích v e-shopu
  • využití vzorových stránek např. Obchodní podmínky, či Zásady zpracování osobních údajů, které stačí jen přizpůsobit svým potřebám

TOP produkty

Oblíbené odkazy